25 Haziran 2013 Salı

NEJ žehličky na vlasy

Pěkné odpoledne!

Konečně Vám zase píšu po malé pauze a dnes mám podle mě zajímavé téma pro slečny, které si žehlí vlasy a natáčí si je pomocí žehličky. Vytvořím Vám takový malý žebříček těch nejlepších značek a taky nejlepších žehliček za skvělé ceny. K tomu samozřejmě i hned přidám odkaz, kde se dá zakoupit :).
Začneme tedy :).

Mezi TOP značky patří Remington a Rowenta. Patří mezi nejprodávanější a nejlepší. 
Na místě TOP 1 je žehlička na vlasy právě od značky Remington. Je to typ Sleek & Curl S 6500
Abych zmínila i druhou nejoblíbenější značku, na místě TOP 4 je žehlička Rowenta SF 3012 Eco Elite. Právě tato žehlička má hodnocení 93%, což je skvělé. 
Teď bych chtěla zmínit jednu z nejlevnějších žehliček. Je to žehlička Sencor SHI 130, která se dá sehnat i za 99Kč. Mám ji doma s bratrem dohromady a jsme spokojení. Já už ji tedy nepoužívám, ale on denně. 
Potom bych doporučila skvělé žehličky i ostatní výrobky od značky Braun. Od Braunu jsem již vyzkoušela kulmu a je skvělá, takže o žehličce určitě nebude pochyb. Například se momentálně prodává typ ES 3 Satin Hair Colour. Žehličky od Braunu jsou malinko dražší, než všechny předchozí, ale stojí za to podle mě. 
Kdyby Vás to zajímalo, tak jsem našla i nejdražší momentálně prodávanou žehličku. Je od značky Rolland a stojí necelých 8000Kč. 

Tak by to snad už stačilo. Udělala jsem Vám malý přehled a více samozřejmě najdete na této stránce na Heureka.cz

Mějte se pěkně a užívejte si dny bez učení, i když není zrovna nejhezčí počasí :).

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder